قوانین و مقررات

1-همواره به بردهای اطلاعات موسسه توجه فرمایید؛ هرگونه اطلاع رسانی از این طریق انجام می شود. لذا، هیچگونه عذری درمورد عدم توجه و بی اطلاع بودن، قابل قبول نیست.

2- در ورود و خروج به موسسه نظم و ترتیب داشته باشید و از تاخیر، تعجیل و غیبت پرهیز نمایید. لطفا" 2. در صورت داشتن تاخیر در همان روز به بخش ثبت نام مراجعه نمایید تا تاخیر شما ثبت شود, در غیر این صورت جلسه تاخیری شما به صورت غیبت ثبت خواهد شد. لازم به ذکر است که تاخیر، تنها تا 20 دقیقه بعد از شروع کلاس قابل قبول می باشد.

3.مهلت ثبت نام برای هر ترم از طریق بردها و وب سایت موسسه اعلام می گردد، لذا زبان آموزان موظفند نسبت به ثبت نام خود در تاریخ های اعلام شده اقدام نمایند. در غیر اینصورت زبان آموزانی که بعد از مهلت مقرر، اقدام به ثبت نام نمایند، به دلیل ایجاد بی نظمی در برنامه ریزی آموزشی 20000 تومان به مبلغ شهریه آنها اضافه می گردد.

4. شهریه دریافتی به هیچ عنوان مستردد نمی گردد و در صورت عدم شرکت در کلاس، امکان ذخیره شهریه برای ترم بعدی نخواهد بود.

5. جهت آگاهی زبان آموزان، تقویم سالانه موسسه، در قسمت ثبت نام نصب شده است که تمامی جلسات جبرانی و تعطیلات در آن ها تعیین شده است.

6. برای برقراری نظم در کلاس، زبان آموزان موظفند که از پاسخگویی به تلفن همراه و رفت و آمد های غیر ضروری به خارج از کلاس خودداری نمایند.

7.رعایت شئون اسلامی و پوشیدن مقنعه برای خانم ها در محیط موسسه الزامی می باشد.

8. پوشیدن مانتو یا پالتوی جلوباز برای خانم ها و پوشیدن شلوارهای پاره برای خانم ها وآقایان ممنوع میباشد. در صورت مشاهده از حضور شما زبان آموز عزیز به کلاس جلوگیری میشود.

9.رد و بدل کردن شماره تلفن بین زبان آموزان و اساتید ممنوع می باشد.

10. گرفتن فیلم و عکس یادگاری با اساتید ممنوع.

11. گرفتن جشن تولد ، خوردن خوراکی های متفاوت تحت عنوان جریمه یا هر مناسبت دیگری در زمان کلاس ممنوع می باشد.