پارسیک، توسط جمعی از اساتید برجسته و با تجربه جهت جذب و توسعه و ارائه توانمندی های جدید پایه گذاری شده است. این موسسه فعالیت خود را در سال 2009 میلادی با اخذ مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی آغاز نموده و به سرعت توانست فعالیت خود را گسترش بخشد.

You Grow, We Grow

پارسیک با برنامه ریزی دقیق و چشم اندازی مشخص پا به عرصه آموزش گذاشت و از آنجا که پیشرفت خود را وابسته به پیشرفت دیگران می دانست، شعار خود را مشخص و آن را سرلوحه کار خود قرار داد.

امروزه، فراگیری زبانی جدید تنها یادگیری و حفظ گرامر و لغات مربوط به آن زبان نیست بلکه کسب تجربه ای است کامل در یافتن راه های جدید برای ایجاد برقراری ارتباط با دیگران و درک جهان پیرامون.

باید بدانیم که امروزه زبان و تفکر آن چنان در هم آمیخته اند که زبان آموزان نه تنها متفاوت صحبت می کنند بلکه متفاوت نیز فکر می کنند.

در به روز ترین موسسه آموزش زبان در تهران ما افتخار این ادعا را داریم که جهت یادگیری زبانی جدید سفری را ایجاد نموده ایم برای تغییر سبک زندگی شما و مفتخریم که در لحظه لحظه این سفر هم قدم با شما باشیم و تلاش نموده ایم تا فرهنگ و زبان مقصد را با وارد نمودن چاشنی فرهنگ زبان ایرانی به زبان آموزان عزیز آموزش می دهیم .

موسسه زبان پارسیک در تلاش است تا با ارائه دوره های معتبر آموزشی به زبان های انگلیسی فرانسه آلمانی اسپانیایی دوره های تربیت مدرس آمادگی آزمون ایلتس تافل و ... بتواند در کنار ایجاد فضای آموزش با کیفیت بالا و شهریه های مناسب و معقولی را نیز جهت رعایت حال زبان آموزان گرامی فراهم آورد.

موسسه زبان پارسیک مثال اجتماعی است پویا با انگیزه با استاندارها و انتظارات بالا و با چشم اندازی روشن که بالاترین و برترین اولویتش موفقیت و پیشرفت اعضا و زبان آموزان می باشد.


اینجا مکانی است خاص برای زبان آموزان خاص، به موسسه زبان های خارجی پارسیک خوش آمدید.دید ما:
همیاری همکاری و راهنمایی به زبان آموزان در کسب راه حل های مناسب جهت ایجاد ارتباط با جوامع دیگر از طریق یادگیری زبان و فرهنگ و سبک زندگی آن ها
وظیفه:
ارائه راه و پیشرفت روزافزون و بالابردن کیفیت و استاندارد های بالا در آموزش جهت ارائه راه حل مفید جهت آموزش بهتر و با کیفیت تر و راحت تر به زبان آموزان 
ارزش ها:
پاسخگویی، تعهد، احترام، رضایتمندی زبان آموزان، انعطاف پذیری، خلاقیت، صبوری، حرفه ای گری، کیفیت و کارگروهی
اهداف:
1- ارائه خدمات و دوره های قوی متناسب با نیاز زبان آموزان
2- همکاری با اساتید با تجربه و به نام در عرصه آموزش جهت بالا بردن سطح کیفی آموزش
3- ایجاد فضایی مناسب و در خور شان زبان آموزان